The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Açık Dünya Savaş Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış The Witcher 3: Wild Hunt oyununda sizleri macera dolu anlar bekliyor. RPG türünün en iyi oyunları arasında bulunan ve daha önce birçok ödüle layık görülen The Witcher 3: Wild Hunt oyunu almış olduğu ödüllerle ne kadar başarılı olduğunu kanıtladığı gibi dünya üzerindeki oyunseverlerin tercih etmesiyle de ön plana çıkıyor. Popüler bir davasa açık dünya oyunu olup sınırsız özgürlük sunmaktadır. 

Oyunun ana kahramanı Geralt of Rivia'nın yeni macerasına konuk olduğumuz The Witcher 3: Wild Huntoyununda usta bir canavar avcısı olan Geralt, doğaüstü güçleri kullanabiliyor. Bu tarz yetenekleriyle karşımıza çıkan karakter korkunç canavarları bile ezip geçebiliyor. Güçlü canavarları yok etmesiyle karşımıza çıkan Geralt yakın mesafe etkili silahlar dışında büyü gücüyle de savaş yeteneklerini arttırabiliyor. Düşmanlarınızın zayıflıklarını ortaya çıkarabildiğiniz The Witcher 3: Wild Hunt  oyununda kahramanımız bir kehanetin peşinden sürüklenip gidiyor. Bu kehanete göre çocuğu bulmanız için farklı şehirleri, viking korsanlarıyla dolu adaları, tehlikeli dağ geçitlerini ve unutulmuş mağaraları ziyaret edip Geralt'a eşlik edip maceraya konuk oluyoruz. 

The Witcher 3: Wild Hunt oyununda tercihlerinizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Piyasada görebileceğiniz en iyi rol yapma oyunlarından olup farklı karakterler, derin diyaloglar bulundurmaktadır. Üstlendiğiniz görevlerde bu diyaloglarda size farklı seçenekler sunuluyor. Oyunda yapacağınız seçimler oyunun gidişatını belirliyor. Açık dünyada dolaşarak yeni ve gizemli yerleri keşfedebileceğiniz The Witcher 3: Wild Hunt oyununda farklı zırh, silah ve ekipman seçenekleri de bulunuyor. Oyunda düşmanları yok etmek için kullandığınız silahları geliştirmeniz de mümkün. 

Son derece kaliteli grafiklere sahip olan The Witcher 3: Wild Hunt, gerçekten başarılı açık dünya oyunlarından biri olduğundan dolayı Windows bilgisayarınızda iyi bir oyun deneyimi yaşayacağınızı düşünüyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,224
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?