Thundercall

Thundercall indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ücretsiz Web Tabanlı Fantastik MMORPG Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Thundercall oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Fantastik öğelerin yer aldığı içerisinde kostüm seçeneklerinin yer aldığı oyunda alışkın olmadığınız büyücü ve savaşçı sınıflarının bir araya geldiğini görüyoruz. Zindan, PvP, mount, büyücü ve savaşçı gibi sınıfları bir araya getiren Thundercall oyunu online olarak sunulmaktadır.

Macera RPG tarzı oyunlara yeni başlayacak oyunları hedef alan oyun sınıf sistemi gibi karakter detaylarına fazla takılmadan arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde başlayabilceğiniz bir yol çizmektedir. Bu nedenle karmaşık ayarlarla uğraşmıyorsunuz. Farklı NPC'lerle iletişim kurmanıza imkan sağlayan yun çevredeki oyuncularla iş birliğinde bulunmanızda da yardımcı olmaktadır. Oyun içi altın satmaya çalışan botlara karşı dikkatli olmanız gereken oyunda grafiklerle orta seviyede.

Ücretsiz olarak sunulan bir oyun için yeterli diyebileceğimiz grafiklere sahip olan Thundercall oyununda fantastik bir dünyanın içine dahil oluyoruz. Fantastik havanın korunması için birbirinden ihtişamlı kostüm ve silahların sizi beklediği oyunda karakterinizi geliştirerek ilerliyorsunuz. Karakterinizi geliştirdiğiniz zaman oyun daha tatmin edici gelecektir. Thundercall oyununda ilerleme gösterdikten sonra kilitler açılıyor ve oyun daha zevkli hale geliyor. Sunucu bakımından oldukça iyi olan oyun iki kat deneyim puanı kazanma etkinlikleri de zaman zaman sunuyor. Macera oyunu seven Windows kullanıcıların seveceğine inandığım Thundercall'i denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,768
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?