Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Torrent Browser
Torrent Chromium Tabanlı Güvenli İnternet Tarayıcısı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Google Chrome tabanlı Torrent Browser tarayıcısı ile internet ortamındaki indirmeleri daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olan Torrent Browser ile internet deneyiminizi değiştirebilirsiniz. İçerisinde entegre bir torrent istemcisi bulunduran tarayıcı indirme hızlandırıcı ve ortam yakalayıcı içermektedir. Tüm bunların yanısıra Torrent istemcisi yeni bir sekme de açılmaktadır. İçerisinde çok sayıda temel torrent özelliği bulunduran Torrent Browser karmaşık torrent kurulumlarından sizi kurtarıyor. 

İçerisinde bulunan Share paylaş butonu ile beğenmiş olduğunuz sayfaları Twitter ve Facebook üzerinden arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda Torrent Browser tarayıcısı ile yer imlerinizi güvenli bir şekilde kaydedebilir ve saklayabilirsiniz. 

Chromium alt yapısına sahip olan Torrent Browser gelişmiş özelliklere sahiptir. Akıllı web tarayıcısı müzik, video gibi dosyaları indirmek için oldukça etkili. Eğer sizde torrent istemcili ve güvenli bir internet tarayıcısına gerek duyuyorsanız Torrent Browser'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
39.0.0.9037
BOYUT
91.7 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,246
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.