Torrent Browser

Torrent Browser

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Torrent Chromium Tabanlı Güvenli İnternet Tarayıcısı

Google Chrome tabanlı Torrent Browser tarayıcısı ile internet ortamındaki indirmeleri daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olan Torrent Browser ile internet deneyiminizi değiştirebilirsiniz. İçerisinde entegre bir torrent istemcisi bulunduran tarayıcı indirme hızlandırıcı ve ortam yakalayıcı içermektedir. Tüm bunların yanısıra Torrent istemcisi yeni bir sekme de açılmaktadır. İçerisinde çok sayıda temel torrent özelliği bulunduran Torrent Browser karmaşık torrent kurulumlarından sizi kurtarıyor. 

İçerisinde bulunan Share paylaş butonu ile beğenmiş olduğunuz sayfaları Twitter ve Facebook üzerinden arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda Torrent Browser tarayıcısı ile yer imlerinizi güvenli bir şekilde kaydedebilir ve saklayabilirsiniz. 

Chromium alt yapısına sahip olan Torrent Browser gelişmiş özelliklere sahiptir. Akıllı web tarayıcısı müzik, video gibi dosyaları indirmek için oldukça etkili. Eğer sizde torrent istemcili ve güvenli bir internet tarayıcısına gerek duyuyorsanız Torrent Browser'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
39.0.0.9037
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,583
HEMEN İNDİR (91.7 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?