Transmissions: Element 120

Transmissions: Element 120

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Macera Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Transmissions: Element 120 oyununda Half Life evrenince geçen maceraya konuk oluyoruz. İçerisinde yeni farklı bir Half Life hikayesi bulunduran Transmissions: Element 120 oyunu hikayeye karşı olan özleminizi bir süreliğine giderecek türden olup ücretsiz olarak sunultadır. Bilgisayarınıza tamamen ücretsiz indirebildiğiniz oyun FPS öğeleriyle ön plana çıkıyor. 

Valve tarafından geliştirilmiş resmi bir oyun değil. Oyuncu topluluğu tarafından geliştirilmiş bağımsız bir oyun. Kaliteli grafiklere sahip olan oyun gizemli bir yer ve zaman diliminde geçmektedir. Kahramanımız bulunduğu yere nasıl geldiğiniz henüz bilmiyor. Ona nerede olduğunu bilmesi konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

Transmissions: Element 120 oyunundaki görevimiz ise kahramanımızın ürpertici yerden kurtulmasına yardımcı olmamız gerekiyor. Onu tehlikelerden korumanız gereken Transmissions: Element 120'de klasik FPS elementleri bulunuyor. Akıcı bir oynanışa sahip olup grafikleri açısından etkileyicidir. Atmosfer anlamında başarılı bir oyun olup Windows bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz. 

Transmissions: Element 120 Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 2 GB RRAM

- 3.0 GHZ Pentium 4 işlemci

- 128 MB video belleğe sahip, Shader Model 2.0 destekli ATI X800 veya Nvidia 6600 ekran kartı

- DirectX 8.1

- 4 GB boş depolama alanı

- DirectX 8.1 uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,527
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?