Universal Ad Blocker

Universal Ad Blocker

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Tarayıcı Reklam Engelleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Universal Ad Blocker programı sayesinde internet gezintilerinizi bölen reklamları kolay bir şekilde engelleyebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan Universal Ad Blocker programı sayesinde internette sörf yaparken karşınıza çıkan rahatsız edici reklam türlerini engelleyebiliyorsunuz. 

Zaman zaman yanıltıcı reklamlar, site içerisine yerleştirilmiş reklamlar karşımıza çıkabiliyor. Bu durum bir süre sonra sıkıcı bir hal alıyor. Artık kontrolümüz dışında çıkan yeni penceleri açan reklamları söylemek bile istemiyorum. İnanılmaz can sıkıcı bir durum değil mi? 

Öyleyse Universal Ad Blocker programını kullanarak sizleri tarayıcınız üzerinde rahatsız eden reklamları engelleyebiliyorsunuz. 
Universal Ad Blocker programını kullanmak için programı çalıştırıp "Block ALL Ads" tuşuna tıklamalısınız. Yine aynı şekilde reklamları görüntülemek istiyorsanız yine  "Block ALL Ads" tuşuna tıklamanız gerekiyor. Eğer sizde internet deneyiminizi daha kaliteli bir hale getirmek istiyorsanız bu reklam engelleyici programı kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,837
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?