USB Safeguard Free

USB Safeguard Free

Son Güncelleme: 5 yıl önce

USB Flash Disk Şifreleme Güvenlik Programı

Dosyalarınızı gittiğiniz her yerde güvenli bir şifreyle saklamaya ne dersiniz?

USB Safeguard Free programıyla bu mümkün. Çıkarılabilir depolama aygıtlarızı şifreleyerek güvenli bir şekilde saklamanıza imkan sağlamaktadır. Önemli dökümanların aktarılması için çıkarılabilir bir depolama cihazı günümüzde yaygın bir uygulama ancak bunlara yetkisiz erişim olabilir. Dolayısıyla USB Safeguard Free programı USB flash sürücünüzü bir şifre aracılığıyla korumanıza izin vermektedir. Deneyimsiz olan kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. 

USB'de yer alan hassas verilerinizin güvenliğini sağlamak için USB Safeguard Free programını kullanarak içeriği korumak amaçlı şifre kullanabilirsiniz. Uygulamanın saklandığı aygıtın düzgün çalışması için NTFS olması gerekiyor. Kullanımdan önce USB sürücünüzü formatlamak isteyip istemediğinizi sorar. Bu tamamen sizin kişisel tercihinizdir. Ayrıca USB Safeguard Free programı kayıt defterinde yeni girdiler güncellemez ve kaldırma işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman arkasından hiçbir kalıntı olmaz. 

AES 256 bit şifreleme yöntemini kullanarak USB şifresi ayarlamanıza imkan sağlayan USB Safeguard Free programı buna ek olarak yıldız işareti göstermek yerine uygulama yazdığınız şifreyi görüntülemenize yardımcı olur. İşini kusursuz bir şekilde hal eden USB Safeguard Free programı ne yazık ki size şifre değiştirme imkanı vermiyor. Ücretsiz versiyonuyla 2 GB sürücülerde çalışma göstermektedir. 

Genel olarak kişisel gizli belgelerinizi güvenli tutmanın en iyi yolu olup Flash sürücülerde iyi bir çalışma gösterir ve kurulum gerektirmez. Kullanım açısından da son derece kolay olduğundan USB Safeguard Free programını denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
7.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,090
HEMEN İNDİR (535 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?