VEGAS Pro

VEGAS Pro

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Profesyonel Video Film Yapma Uygulaması

Gerçek zamanlı olarak SD, HD, 2K ve 4K video düzenleme yapmanız için içerisinde düzenleme araçları bulunduran profesyonel bir video düzenleme editörüdür. Sunumlarınız , videolarınız güzel görünsün diye artık çok çaba harcamanıza gerek yok. Deneyimsiz kullanıcılar dışında ileri düzey kullanıcıların da kullanabileceği başarışı bir yapıya sahip video işleme programıdır.

Karmaşık yazılımlardan arınmak isteyen kullanıcıları memnun edecek program ilk bakışda biraz karışık görünebilir. Ancak tüm işlevlerine alışmak fazla zamanınızı almayacaktır. Bu işlevlerin özelliğini anlamak adına deneme bir video yapmanızı öneriyorum. Böylelikle daha iyi bir deneyim yakalayabileceğinizi düşünüyorum. 

Videoların her karesini analiz edebilir, videoları kolay bir şekilde kaydedebilir yada elinizdeki projeyi entegre ederek düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Benzerleri gibi zaman çizelgesi bulunduran program kullanıcılara gerçek zamanlı olarak bir önizleme sunmaktadır. Geçiş efektlerini kolay bir şekilde ekleyebilir, video efektleri ile daha iyi bir görüntü yakalayabilirsiniz. 

Projenin arkasına ses eklemek ise oldukça kolay. Tek yapmanız gereken seçimi yapmak ve zaman çizelgesinden sesin arka planda nasıl çalacağına karar vermek. Yeni video klipler eklemenin kolay olduğu program ile 3D sunumlar elde etmeniz de mümkün. Videonuzu oluşturduktan sonra çevirimiçi olarak paylaşabildiğiniz gibi kaydedip istediğiniz ortamda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. 

Özetle geniş özellikler sunan her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği profesyonel videolar hazırlayabileceğiniz VEGAS Pro programı 3D videolar oluşturmak için oldukça iyi bir editördür. Windows bilgisayarınızda VEGAS Pro'yu kullanarak profesyonel videoların yaratıcısı siz olabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Video Araçları
VERSIYON
14
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,659
HEMEN İNDİR (5.36 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?