Video Rotator and Flipper

Video Rotator and Flipper

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Video Döndürme Çevirme Uygulaması

Elinizde bulunan ters çekilmiş videoları hızlı bir şekilde düzeltmenize imkan sağlayan Video Rotator and Flipper programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Programın da adından anlayacağınız üzere cep telefonunuzla kameranızla çekmiş olduğunuz ama aynı yönde çıkmayan videoları düzeltmek için kullanabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Video Rotator and Flipper programını sorunsuz bir şekilde çalıştırmanız mümkün. Elinizde bulunan videoları 90 derece sola yahut sağa döndürmenize, 180 derece dikey ve yatay döndürmenize imkan sağlamaktadır.

Videonun orjinal düzeltilmiş halini yan yana görüntülemeniz mümkün. Cep telefonunuzla düzgün çektiğinizi sandığınız ama bilgisayarınıza attığınız zaman süprizlerle karşılaştığımız videoları hızlıca düzeltmek için kullanabilirsiniz. MKV, MOV, MPEG, AVI, MP4,WMV, FLV, VOB, SWF ve 3GP formatındaki videoları programa aktarıp çevirebiblirsiniz. 

Programın içerisinde dahili video oynatıcı da bulunmaktadır. Videonun orjinal ve düzeltilmiş halini yan yana görüntüleyebilirsiniz. Eğer sizde elinizde bulunan videları döndürmek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Video Rotator and Flipper programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video Araçları
VERSIYON
1.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,649
HEMEN İNDİR (18.56 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?