Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Video Rotator and Flipper
Video Döndürme Çevirme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Elinizde bulunan ters çekilmiş videoları hızlı bir şekilde düzeltmenize imkan sağlayan Video Rotator and Flipper programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Programın da adından anlayacağınız üzere cep telefonunuzla kameranızla çekmiş olduğunuz ama aynı yönde çıkmayan videoları düzeltmek için kullanabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Video Rotator and Flipper programını sorunsuz bir şekilde çalıştırmanız mümkün. Elinizde bulunan videoları 90 derece sola yahut sağa döndürmenize, 180 derece dikey ve yatay döndürmenize imkan sağlamaktadır.

Videonun orjinal düzeltilmiş halini yan yana görüntülemeniz mümkün. Cep telefonunuzla düzgün çektiğinizi sandığınız ama bilgisayarınıza attığınız zaman süprizlerle karşılaştığımız videoları hızlıca düzeltmek için kullanabilirsiniz. MKV, MOV, MPEG, AVI, MP4,WMV, FLV, VOB, SWF ve 3GP formatındaki videoları programa aktarıp çevirebiblirsiniz. 

Programın içerisinde dahili video oynatıcı da bulunmaktadır. Videonun orjinal ve düzeltilmiş halini yan yana görüntüleyebilirsiniz. Eğer sizde elinizde bulunan videları döndürmek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Video Rotator and Flipper programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
18.56 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,252
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.