Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

VideoPad Video Editor

reklam

Video Düzenleme Editörü

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

VideoPad Video Editor programı sayesinde video dosyalarınızı kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Video dosyalarınız üzerinde düzenlemeler yapmanıza imkan sağlayan başarılı bir video editörü olup sade bir arayüze sahiptir. Tüm özellikleri içerisinde bulunduran program farklı başlıklar altında toplanmış olup kullanıcıların ihtiyacını karşılamak için hazırlanmıştır. 

Video dosyalarınıza farklı efektler ekleyebildiğiniz gibi arka plana ses dosyalarını ve efektleri ekleyebilirsiniz. Video dosyalarınıza dilerseniz yazı de ekleyebiliyorsunuz. Çeşiti düzenleme ve geliştirme araçlarını içerisinde bulunduran program video dosyalarınıza alt yazı eklemenize imkan sağlıyor. Bu sayede elinizde bulunan videolara bir sunum yada çeviriyi kolay yapabilirsiniz. 

Sisteminizi yormadan çalışan programın içerisinde bulunan uygulamalı eğitim videolarını izleyerek VideoPad Video Editor programı hakkında daha fazlasını edinebiliyorsunuz. VideoPad Video Editor programının kullanımına dair olan bilgiler yardım dosyaları videolar programın içerisinde bulunmaktadır. Hazırlamış olduğunuz videoları doğrudadan Facebook'a yada Flickr hesabınıza yükleyebilirsiniz. DVD, CD, Blu-ray, HD-DVD ve Blu-ray disklerinizde kaydedebilirsiniz. 

Eğer sizde videolarınızı düzenlemek için güçlü ve kaliteli bir program arıyorsanız VideoPad Video Editor'u sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.61
BOYUT
4.61 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,739
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.