VIPRE Antivirus

VIPRE Antivirus indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Gelişmiş Antivirüs Programı

VIPRE Antivirus, geniş özelliklere sahip başarılı bir antivirüs programıdır. Facebook gibi popüler sosyal medya hesaplarınıza gelebilecek tehditlere karşı koruma sağlamaktadır. Sisteminizi enfekte edebilecek kötü bağlantılar yada arkadaşlarınızın maruz kalabileceği diğer çevirimiçi tehditlere karşı gelmektedir. Sisteminizi enfekte ederek kötü bağlantıları engellemektedir. 

Bilgisayarınıza enfekte olması muhtemel olan bağlantıları belirleyerek güvenli bir internet ortamı sunmaktadır. Kurulum süresinin kısa olmasıyla hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabileceğiniz VIPRE Antivirus programı bilgisayarınızı yavaşlatan problemleri ortadan kaldırmaktadır. 

İçerisinde gelişmiş anti-rotkit teknolojisi bulundurmasıyla sisteminize yetkisiz olarak erişen derinliklerde gizlenen zararlı kodları bulmaktadır. Bunları hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. 

Ayrıca çıkarılabilir aygıtlardaki virüsleri de taramaktadır. Bu sayede USB Flash sürücüler, hafıza kartları ve diğer çıkarılabilir sürücülerin içerisinde olan tehditleri otomatik olaran engelleyerek sisteminize zarar vermesinin de önüne geçmiş olur. 

Gerçek zamanlı olarak sisteminizi koruyabilen VIPRE Antivirus programı web tehditleri dahil olmak züere diğer tehditleri de engelleyebilmektedir. Kalıcı dosya silme özelliği sayesinde meraklı gözlerden uzak tutmak istediğiniz dosyaları geri dönüşü mümkün olmayacak bir şekilde silebilirsiniz. Faydalı özelliklere sahip olan etkili bir güvenlik programı olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
2015
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,612
HEMEN İNDİR (6.28 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?