Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

VIRUSfighter
Güçlü Antivirüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Online virüs tehditleri gün geçtikçe daha da fazla oluyor. Bilgisayar kullanıcıları artık sistemleri için gerçekten güçlü bir yazılım kullanmazlarsa kişisel bilgileri hızlı bir şekilde çalınabiliyor. Düşük sistem kaynaklarını kullanan program bilgisayarınızı yormadan antivirüs görevini yerine getirmeyi amaçlıyor. Virüs tehditlerini ortadan kaldırma ve virüs enfeksiyonlarını önlemek için umut verici olan ​VIRUSfighter programı güvenlik uygulamalarını bildirmektedir. 

VIRUSfighter
programını bilgisayarınızda kullanarak sistemize bulaşmak isteyen virüslerin önüne geçebilirsiniz. Bilgisayarınızı tehditlere karşı korumayı amaçlayan VIRUSfighter programı her zaman kendini otomatik olarak güncellemektedir.. Bu sayede son çıkan virüs çeşitlerini bile algılayıp yok eder. 

Virüslere karşı hazırlıklı olmanıza imkan sağlayan VIRUSfighter programı özel bir kullanıcı bilgisi gerektirmiyor. Bu nedenle her düzeyde bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla kullanabiliyor. Güçlü alternatifler sunan program hem ev hemde ofis bilgisayarınız için tam bir koruma amaçlıyor. 

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz güvenli ve kolay kullanımlı bir antivirüs programı olduğundan dolayı sitemizden güvenli bir şekilde indirmenizi öneriyoruz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
7.5.145
BOYUT
2.34 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,297
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.