WiFi Protector

WiFi Protector indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ağ Güvenlik Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış WiFi Protector programı sayesinde ağınızı koruyabilirsiniz. Ağ güvenliğinizi sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz WiFi Protector programı ağlar üzerinde pek çok veri hırsızlığını engellemey amaçlıyor.

Ağınıza izinsiz girişleri engelleyebiliyor. Ücretsiz olarak sunulan WiFi Protector programı internet ağının korunmasını sağlamak konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Genellikle donanım ve yazılım bilgisine sahip olan hackerlar kablosuz ağlar üzerinden pek çok veri hırsızlığı yapılabiliyor. Bunları engellemek için WiFi Protector programını kullanarak ağınıza dışarıdan zorla girmeye çalışanları da hemen tespit edebilirsiniz. Herhangi bir tehlike algıladığı zaman uyarı gönderip gerekli önlemleri almanıza imkan sağlamaktadır.

Aynı zamanda bulut güncelleme sistemini kullandığı için programın sürekli olarak güncel olup en son tehditlere karşı bile sizi korumayı amaçlamaktadır. Ağ güvenliğine önem verenlerin WiFi Protector  programını Windows bilgisayarlarında kullanmasını öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
3.0.18.130
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,685
HEMEN İNDİR (6.71 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?