Wild Terra

Wild Terra

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Açık Dünya Hayatta Kalma Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Wild Terra oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Vahşi doğada yaşam mücadelesi verdiğiniz Wild Terra oyunu kolay bir craft sistemi bulundurmaktadır. Açık dünyası oldukça geniş olan oyunda savaş ve loot sistemi ise oldukça etkileyicidir. Açık dünya ile birlitke craft sistemini aklınıza gelebilecek tüm ekipmanlarla birleştiren oyun kısa zman içerisinde popüler hale gelmeyi başardı. Bununla birlikte birçok dijital oyun platformundaki oyunlar yeni sandbox örneklerini görüyor. Wild Terra oyunu mütevazi bir yapıyla karşımıza çıkıyor.

İnşa sisteminin fazla iyi olduğunu söylemek ne yazık ki mümkün değil. Modern teknolojiye uygun olmayan grafikleriyle karşımıza çıkan oyun şimdilik alpha aşamasında olduğundan dolayı ilerde çok daha iyi olabileceğini düşünüyorum. 
Her ne kadar grafik açısından etkileyici olmasa da nostaljik bir havanın hedeflendiği oyunda Wild Terra'ya her adım attığınızda düşüneceğiniz şey kendinizi Diablo oyunu oynuyor gibi hissediyor olmanız. 

Ses bakımından etkileyici olan oyunun en büyük özelliği ise şüphesiz ki oynanış yapısıdır. Arayüzün sadeliği yahut retro havasıyla vahşi doğada avlanabilir yada craft malzemeleri toplayabilirsiniz. Düşmanlardan bulacağınız planalrla kendi barınağınızı yapabildiğiniz oyunu RPG tarzında oynamanız mümkün olduğundan dolayı daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamanız da mümkün hale geliyor. Oyunseverleri mutlu edebileceğine inandığım Wild Terra oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,480
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?