WinBurner

WinBurner indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ücretsiz CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış WinBurner programı sayesinde tüm yazdırma ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. CD/DVD/Blu-ray disk yazma işlemleri dışında yüksek kalitede CD ve DVD oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. 

Aynı zamanda önyüklenebilir ve bootable DVD oluşturma seçenekleri bulunmaktadır. Günümüzde disk oluşturma ve yazma kalmamış olsa da verilerinizi USB belleklerde tutsakta eski bilgisayarınızda hala geçerliliğini koruyan programlar arasında diyebileceğiniz etkili bir disk oluşturma programıdır. 

Eski usül disk yazdırma programlarına gerek duyan kullanıcıların seveceğine inandığım pratik bir kullanıma sahip olan WinBurner programı karmaşık menülerden arındırılmış olup sadece 4 seçenek bulundurmaktadır. 

ISO dosyalarından CD ve DVD yazdırmanıza yahut dosyalarınızı CD/DVD yazabilirsiniz. Elinizde bulunan CD ve DVD içeriğini ISO formatına çevirebilirsiniz. Gerçekten kullanım açısından etkili bir program olup Windows bilgisayarınızda WinBurner programını denemenizi öneriyorum. 

WinBurner Programının Özellikleri
ISO'yu CD / DVD'ye yazma
Dosyaları CD / DVD'ye yazma
CD / DVD'den ISO yapma (ISO dosyası oluşturma)
Dosyadan ISO oluşturma

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,276
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?