Grand Theft Auto: San Andreas indir
Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Windows Phone İçin GTA Oyunu

İlk olarak Rockstar tarafından 2004 yılında yayınlanan Grand Theft Auto: San Andreas oyunu o günden bugüne büyük bir efsane. Tabi ilk oyunu San Andreas'ta bir efsane. Bu nedenle Rockstar Windows Phone işletim sistemli cihazlarınız üzerinde oynayabilmeniz adına uygulamasını geliştirdi. Gayet akıcı bir hikayeye sahip olan oyunda Carl Johnson adlı kahramanınızın hikayesinde konu oluyorsunuz.

Orjinal hikayesine konu olan Grand Theft Auto: San Andreas oyununda yenilenmiş grafikler sizleri karşılayacak. Uyumlu bir kontrol yapısı sunan oyunda uyumlu kontrol yapıları da yer alıyor. Mobil cihazlar için geliştirilmiş en iyi ve en büyük açık dünyaya sahip olan oyunda oyuncuya sınırsız özgürlük tanınıyor. Oyun içerisinde San Fierro, Los Santos ve Las Venturad'ı ziyaret ederek keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. 

Oyun içerisindeki kontrolleri kişiselleştirebildiğiniz için daha iyi bir oyun deneyimine sahip oluyorsunuz. Eğer sizde Grand Theft Auto: San Andreas oyununu Windows Phone cihazlarınızda oynamak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemi başlatabilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone Windows Phone
İNDİRİLME
6,518
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 4
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?