Wondershare SafeEraser

Wondershare SafeEraser

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android ve iOS Cihazları Kalıcı Olarak Temizleme Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Wondershare SafeEraser programı sayesinde satacağınız yada artık kullanmayacağınız mobil cihazlardaki verileri kalıcı olarak silebiliyorsunuz. Kalıcı olarak dosya silmenize imkan sağlayan Wondershare SafeEraser programı ile Android yada iOS cihazlarınızdaki verileri tamamiyle ortadan hiçbir iz kalmadan kaldırabilirsiniz. 

Kişisel bilgi güvenliğiniz için kullanabileceğiniz Wondershare SafeEraser programı Android temizleme ve iPhone/iPad temizlemenize imkan sağlamaktadır. Farklı dosya kurtarma araçları kullanılarak geri getirilebilir olan Wondershare SafeEraser programı dosyaların kalıcı olarak silinip silinmediğini denetlemenize yardımcı olmaktadır. 

iOS 6.1.1 ve üzeri işletim sistemi dışında Android 2.1 ve üzeri işletim sistemlerini desteklemektedir. Arama geçmişi, rehber, mesajlar, hatırlatıcılar, notlar, takvim, yer imleri, video, fotoğraf gibi verileri kalıcı olarak silebiliyorsunuz. Eğer sizde iPhone, iPad, Android telefon ve tabletinizde bulunan dosyaları kalıcı bir şekilde silmek istiyorsanız Wondershare SafeEraser programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
1.6.38
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,544
HEMEN İNDİR (778.07 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?