Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Wondershare SafeEraser

reklam

Android ve iOS Cihazları Kalıcı Olarak Temizleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Wondershare SafeEraser programı sayesinde satacağınız yada artık kullanmayacağınız mobil cihazlardaki verileri kalıcı olarak silebiliyorsunuz. Kalıcı olarak dosya silmenize imkan sağlayan Wondershare SafeEraser programı ile Android yada iOS cihazlarınızdaki verileri tamamiyle ortadan hiçbir iz kalmadan kaldırabilirsiniz. 

Kişisel bilgi güvenliğiniz için kullanabileceğiniz Wondershare SafeEraser programı Android temizleme ve iPhone/iPad temizlemenize imkan sağlamaktadır. Farklı dosya kurtarma araçları kullanılarak geri getirilebilir olan Wondershare SafeEraser programı dosyaların kalıcı olarak silinip silinmediğini denetlemenize yardımcı olmaktadır. 

iOS 6.1.1 ve üzeri işletim sistemi dışında Android 2.1 ve üzeri işletim sistemlerini desteklemektedir. Arama geçmişi, rehber, mesajlar, hatırlatıcılar, notlar, takvim, yer imleri, video, fotoğraf gibi verileri kalıcı olarak silebiliyorsunuz. Eğer sizde iPhone, iPad, Android telefon ve tabletinizde bulunan dosyaları kalıcı bir şekilde silmek istiyorsanız Wondershare SafeEraser programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.6.38
BOYUT
778.07 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,197
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.