Xvirus Personal Guard

Xvirus Personal Guard

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Virüs Bulma ve Silme Programı

Xvirus Personal Guard ile sisteminizi korumaya almaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış bilgisayar güvenliğini sağlama hizmetidir. İdeal bir yazılım çözümü olup özellikle trojan, spyware, adware ve diğer zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 

Sisteminize bulaşması muhtemel olan enfeksiyonlara karşı bilgisayarınızı korumaya yardımcı olmak için tasarlanmış olan Xvirus Personal Guard programı kullanım açısından kolay bir koruma aracı olarak ön plana çıkıyor. 

İçerisinde yer alan hızlı tarama, özel tarama gibi modlardan istediğinizi kullanabilirsiniz. Özel tarama modu sayesinde dosyaları ve klasörleri analiz edebilirsiniz. Virüs, spyware ve truva atları gibi zararlı yazılımların bilgisayarınıza girişini engellemektedir. İçerikleri kolay bir şekilde analiz etmek için belirli bir belge yada dizin seçmeniz mümkün. 

Genel olarak bilgisayarınızı temiz tutmak ve dış güçler tarafından olan saldırıları engellemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir koruma çözümü olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
6.0.2.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,024
HEMEN İNDİR (7.13 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?