Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Yandex.Bar

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Yandex.Bar internet tarayıcısı çevirimiçi radyo,video,oyunlar ve sizin için gelişmiş çevirici ile karşınıza çıkıyor. Yandex.Bar sayesinde facebook ve twitter gibi sosyal ağlar eğer tarayıcınızda açıksa son güncellemeler anında tarayıcınızda tek tıkla ulaşabileceksiniz. 

Aynı zamanda evden çıkmadan önce trafik ve hava durumunu kolayca öğrenebilirsiniz. O gün havaların nasıl olacağını önceden Yandex.Bar sayesinde kolaysa öğrenebilirsiniz. Trafiğe çıkacaksanız trafiğin yoğun olup olmadığını da öğrenebilirsiniz.Bunun için hangi şehirde iseniz ona tıklayıp şehrin trafik yoğunluğunu görebilirsiniz. Yaşamı kolaylaştıran Yandex.Bar her tarayıcıda olması gereken harika bir sürüm.

Yandex.Bar size gelişmiş çeviri keyfini de getiriyor. İngilizce,Rusça ve Almanca gibi dilleri kolayca sözcükleri cümleleri çevirebilirsiniz. Aynı zamanda Türkçe'den diğer dillere de çevirebilirsiniz. Olduğu gibi diğer dillerden Türkçe'ye de çevilirebilirsiniz.Bu tarayıcı sayesinde saatlerce internet sayfalarında gezinmenize gerek kalmıyacak.

Eğer spor ve oyunlarla yakından ilgileniyorsanız en son olan bütün spor güncel bilgilerini bulabilirsiniz. Futbol ve diğer sporlarla ile ilgili en son haberler için bir tık uzağınızda. Skorları ve yapılacak olan sporun saatini kolayca öğrenebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.7.0
BOYUT
13.14 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,599
GELİŞTİRİCİ
Yandex
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.