ZHPCleaner

ZHPCleaner indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Tarayıcı Virüsleri Temizleme Programı

ZHPCleaner programı ile tarayıcınıza bulaşan virüsleri hızlı bir şekilde kaldırın.. 

Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış ZHPCleaner programı ile tarayıcınızın kontrolünü kendi elinize alabilirsiniz. Eğer ki tarayıcınızın kontrolü istediğiniz dışında birinin eline geçtiyse kullanabileceğiniz başarılı bir tarayıcı temizleme hizmeti olarak size yardımcı olacaktır. 

Ücretsiz olarak sunulan işini başarılı bir şekilde gerçekleştiren ZHPCleaner programı temelde tarayıcınızın normal işleyişini değiştirmektedir. İstenmeyen kötü amaçlı yazılımları tespit etmenize ve kaldırmanıza yardımcı olmaktadır. 

Zaman zaman bilgisayarımıza indirdiğimiz bir program yada tıkladığınız herhangi bir bağlantı  virüs olarak sisteminize yerleşebiliyor. Farklı yollardan bir şekilde sitemize girmeyi başaran bu virüsleri silmek için kullanabileceğiniz başarılı bir programdır. 

Arama motorum değişti ne yapabilirim sorunuza ilaç gibi gelecek ZHPCleaner programı ile tüm bu sorunları ortadan kaldırabiliyorsunuz. 

Bağlantılara tıkladığınız zaman karşınıza çıkan alakasız reklamları artık kaldırmak istiyorsanız ZHPCleaner programını kullanabilirsiniz. tüm bunların dışında bazı virüsler ne yazık ki tarayıcımızın Proxy ayarlarını da değiştirebiliyor. Bu nedenle verilerimiz güvende olmuyor. Kişisel bilgilerimizi, şifrelerimizi yahut hesap detaylarımızı çalabilen bu tarz durumları ortadan kaldırabilirsiniz. İstenmeyen ve zararlı olan yazılımların tespiti için kullanabileceğiniz pratik bir kullanıma sahip olan ZHPCleaner programını kullanarak basit bir şekilde güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. 

ZHPCleaner nasıl kullanılır?
Program zaten basit bir arayüzden oluşuyor. Arayüzünde yer alan scanner tuşuna tılkayarak tarayıcınızda istenmeyen yazılımların tespitini sağlayabilir ve karşınıza çıkan dökümü silebilirsiniz. Dökümü görüntülemek için Report tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
2016
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,812
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?