Zillya! Internet Security indir
Zillya! Internet Security

Zillya! Internet Security indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

İnternet Güvenlik Antivirüs Programı

İnternetten gelebilecek tüm virüslere karşı özel bir kalkan ile tanışmaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Zillya! Internet Security programı ile kötü amaçlı yazılımların tespitini yapabilirsiniz.

Sisteminize sızmak isteyen virüsleri kaldırmanıza imkan sağlayan gerçek zamanlı olarak koruma sağlayan Zillya! Internet Security programı sezgisel analizler bulundurmaktadır. Bilgisayarınızdaki dosyaları hızlı bir şekilde tarayabilen özel seçenekler bulunduran Zillya! Internet Security programı güvenli bir ortam için mücadele edecektir. 

Sezgisel bir arayüze sahip olması nedeniyle daha önce bir antivirüs programı kullanmayan kullanıcıların bile yardımcısı olarak düzeydedir. Casus yazılımlara, truva atları, antivirüs virüslere ve diğer kötü niyetli programlara karşı sisteminizi korumaktadır. 

Hızlı tarama: Bu tarama modunda sistemin kritik alanlarını kontrol hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. 
Tam tarama: Bilgisayarınızda varolan dosyaları, sürücüleri ve çıkarılabilir diskleri dahi taramanıza imkan sağlar. 
Özel tarama: Kullanıcı kendi isteğine göre dosyaları taramak için kullanır. 

CPU ve RAM'i ılımlı bir miktarda tükettiği için çalışma halindeyken sistem performansınızı düşürmeyecektir. 3 farklı tarama seçeneği bulundurmaktadır. Posta filtresi özelliği sayesinde e-mail yoluyla sisteminize sızmak isteyen tehditleri önlemektedir. Gelen ve giden tüm e-postaları denetlemektedir.

Bilgisayarınızın optimizasyon işlemini gerçekleştirerek hızlandırılmasını sağlayabilirsiniz. Geçici dosyaların saklanmış olduğu bellekleri kontrol edip iyileştirmenize imkan sağlayan program ön bellek, arama geçmişi gibi sisteminizi yavaşlatan dosyaları bulup kaldırmanıza imkan sağlar. 

Dış saldırılara karşı koruma yapmanıza imkan sağlayan programda gerekli olan tüm özellikler kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Eğer sizde bilgisayarınızda etkin bir güvenlik kalkanı olsun istiyorsanız mutlaka Zillya! Internet Security programını kullanarak hackerlara, virüslere karşı koruma sağlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Antivirüs
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,368
HEMEN İNDİR (184 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?