Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

ApowerMirror

reklam

iPhone ve Android Cihaz Ekranı Bilgisayara Verme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Bilgisayarınızın klavyesini ve faresini kullanarak mobil cihazınızın kontrolünü yapabilirsiniz. Android yada iOS telefonunuzu bir bilgisayara bağlamanız yeterli olacaktır.  Android yada iOS telefonunuzun ekranını bir bilgisayarla aynalamanıza bununla birlikte paylaşmanıza olanak tanır. Bir başka deyişle, bilgisayarda cep telefonunun ekranını görüntüleyebilir, telefon görüntüsünü büyük ekranda izleyebilir, mobil oyunlarınızı daha büyük bir ekranda oynayabilirsiniz. 

Son derece sezgisel bir arayüze sahip olan ApowerMirror programını kullanabilmek için sezgisel talimatları izlemeniz yeterli olacak. Android cihazları ApowerMirror'a hem bir USB kablosu hem de Wi-Fi üzerinden bağlanabilirken, iOS telefonlar yalnızca Wi-Fi ile bağlanabilirler. ApowerMirror  programı herşeyin üstesinden geldiği için uygulamayı dağıtmanıza gerek kalmıyor. 

Kısa bir süre içerisinde bağlanan cihazı algılayan program mobil uygulamasını indirmeye başlar. Programın telefonunuza erişimi için yetki sizden istenecektir. Kişilerinize ve verilerinize erişebileceğinden mobil uygulamanın erişim izinlerini kontrol etmek için zaman ayırmanız gerekmektedir. Eğer sizde bilgisayarınızın ekranını yansıtmak için iyi bir programa gerek duyuyorsanız ApowerMirror programı tercihiniz olabilir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1.6
BOYUT
34.8 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,455
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.