YouWave for Android Premium

YouWave for Android Premium

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Gelişmiş Android Emülatörü

Uygulamaları indirmenize ve oyun oynamaya olanak tanıyan basit ancak hızlı güvenilir bir simülatör oyunudur. Heyecan verici Android dünyasına katılabileceğiniz YouWave for Android Premium ile sisteminize bağlı kalmadan Android'i bilgisayarınızda taklit edebilirsiniz. 

İzin verilen lisanslaması ve her türlü uygulama oluşturan geniş meraklısı geliştiriciler topluluğundan dolayı Android işletim sistemi şu anda dünyanın en popüler mobil platformudur. Bu işletim sisteminde çalışan bir cihazla deneme yapma şansınız yoksa veya yalnızca PC'nizde Android programları çalıştırmak istiyorsanız bu program size yardımcı olacaktır. Android uygulamalarıyla taklit edebilme yeteneğine sahiptir. VirtualBox'a dayanarak şu anda Android 2.3 için destek sağlıyor. Sonuç olarak, bazı uygulamalar Android için YouWave ile çalıştırıldığında çalışmayabilir ve uyumluluk sorunlarının üstesinden gelmek için bir önceki sürümü indirmeniz gerekebilir. 

Ana arayüz, bir tanesi Android emülatörünü görüntülemek için, biri de uygulama dizini keşfetmek için olmak üzere iki bölüme ayrılmıştır. Daha önce indirilen uygulamalar APK dosyalarını bu klasöre yerleştirerek Android için YouWave uygulamasına aktarılabilir. Android'de olduğu gibi uygulamaları ve oyunları yüklemeniz gerekecektir. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuz APK dosyalarını indirmek için programına mağazasına ve çevirimiçi web sitesine giderek indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. YouWave'e çoklu uygulama mağazaları aktarılabilir; böylece gerçek bir Android el cihazında olduğu gibi uygulamaları indirebilir ve yükleyebilirsiniz

Ekranı döndürmek, duvar kağıdı eklemek ve ana pencereden mevcut tüm seçeneklere erişebilirsiniz. Tüm deneyiminizi daha otantik hale getirmek için ekranı döndürmeyi tercih edebilirsiniz. 

Emülasyon cihazının kontrolleri gerçek bir Android telefonun kontrollerine benzer. Tüm uygulamaların depolandığı bir ana menü, bir kişi yöneticisi ve bir çağrı günlüğü, bir uygulama yönetimi aracı, internet üzerinde gezinmek için dahili bir tarayıcı, bir mesajlaşma bölümü bulunur. 
 
Nihai bir değerlendirme
Özetlemek gerekirse YouWave for Android programı size bilgisayarınızda çeşitli mobil uygulamaları indirip test etmenize olanak sağlayan tam özellikli bir Android emülatörüdür. Eğer sizde Android deneyiminizi geliştirmek için bilgisayarınızda Android işletim sistemini çıkarmak istiyorsanız YouWave for Android'e bir şans vermelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Cep Telefonu Programları
VERSIYON
5.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,773
HEMEN İNDİR (347 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?