MiniTool Mobile Recovery for iOS

MiniTool Mobile Recovery for iOS indir

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Verileriniz iPhone'unuzda, iPad'inizde veya iPod'unuzda sıkışmışsa ve erişmek için herhangi bir yoksa sorunu çözmenize yardımcı olması için bir yazılım çözümüne ihtiyacınız var. MiniTool Mobile Recovery for iOS programı tam bunun için hazırlanmış başarılı bir programdır. Hassas bilgileri doğrudan iOS cihazınızdan, iTunes yada iCloud yedekleme dosyasından kurtarabilmektedir. Üç farklı yaklaşım arasından seçim yapmanız taramayı başlatmak için yeterli olacaktır. 

Bilgisayarınızda MiniTool Mobile Recovery for iOS programını çalıştırdıktan sonra üzerinde karar vermeniz gereken ilk şey dosyanızı doğrudan iPhone, iPad veya iPod'unuzdan bir iTunes yedek dosyasından mı yoksa iCloud'dan mı dosya kurtarmak istediğinizi belirlemek. Bunu belirledikten sonra sorunu çözmek amacıyla tarama işlemi başlayacaktır.

Seçiminize bakılmaksızın, program birkaç saniye içinde taramayı gerçekleştirir. Yedekleme dosyanız şifreliyse, açıkçası şifrenizi girmeniz gerekir. Aksi halde, yapmanız gereken, uygulamanın kurtarabileceği dosyaların önizlemesini yapmaktır.

Jailbreak başarısızlığı, sistem çökmesi, virüs saldırısı, fabrika ayarlarını sıfırlama, istenmeyen silinme gibi durumlarda MiniTool Mobile Recovery for iOS programı size yardımcı olacaktır. Eğer sizde iOS cihazlarınızdan dosyaları kurtarmak için iyi bir hizmete gerek duyuyorsanız mutlaka bu programı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Cep Telefonu Programları
VERSIYON
1.3.1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,144
HEMEN İNDİR (47.7 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?