Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

MiniTool Mobile Recovery for iOS
iPhone ve iPad`dan Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış MiniTool Mobile Recovery for iOS programı sayesinde silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Kayıp verilerinizi kurtarmanıza imkan sağlayan program duruma uygun modül seçebilirsiniz. Windows bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış MiniTool Mobile Recovery for iOS programı veri kurtarma konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. 

iPhone, iPod, iPad gibi cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazılanmış MiniTool Mobile Recovery for iOS programı silinen fotoğrafları, videoları, sesli notları, mesajları, safari geçmişini, takvim, notlar ve uygulama belgelerine ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup dosya kurtarma konusunda oldukça etkileyicidir. 

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz başarılı bir program olup silinen dosyaları geri getirme konusunda sizlere imkan sağlamaktadır. İçerisinde 3 farklı yöntemden birini tercih edip iPhone'lardan dosya kurtarabilirsiniz. Silinmiş olan dosyaları geri getirme konusunda oldukça etkileyici olan MiniTool Mobile Recovery for iOS programı yedeklenmiş olan dosyalarınızı tarayıp dilediğiniz dosyayı geri getirebilirsiniz.

iCloud tabanlı olarak çalışma gösteren MiniTool Mobile Recovery for iOS programı ilk yöntemle iOS cihazınızı tarattıktan sonra aradığınız sonucu elde edemiyorsanız bu ikinci yönteme başvurabilirsiniz. Silinmiş olan dosyaları taradıktan sonra listeleyebilen MiniTool Mobile Recovery for iOS programını Windows bilgisayarınızda kullanmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
37.55 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,286
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.