SideSync

SideSync

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Samsung Telefon Ekranını Bilgisayara Yansıtma Programı

Samsung cihazınızın ekranını Windows bilgisayarınıza yansıtmaya ne dersiniz?

Bu basit ve sezgisel yazılım çözümü kullanarak ekranı ve verileri Samsung cihazınızla bilgisayarınız arasında sorunsuz bir şekilde paylaşabilirsiniz. SideSync, Samsung Galaxy tabletinizi veya akıllı telefon ekranlarınızı bir bilgisayarda yansıtmanıza ve uygulamalara erişmenizi veya farenizi ve klavyenizi kullanarak dosyalarınızı yönetmenizi sağlayan kullanışlı bir yazılım parçasıdır. Dosyalarınızı yönetin ve masaüstünüzdeki mobil uygulamalara erişebilirsiniz. 

SideSync nasıl kullanılır?

Öncelikle, mobil cihazınızla bilgisayarınız arasında bir bağlantı kurmanız gerekir; bu nedenle, uygulamanın akıllı telefonunuzda ve tabletinizde kurulu olduğundan emin olun. Uygulama, USB ve WiFi bağlantılarını destekliyor. İlk önce doğrulama yapmadan otomatik olarak bağlanmanıza olanak sağlayacaktır. 

Bağlantıyı kurduktan sonra, uygulamanıza normalde mobil cihazınızda yaptığınız gibi erişebilir ve kullanabilirsiniz. Üstelik, aracı etkin olduğu sürece, bir telefon görüşmesi ve bildirimleri almaya devam edeceksiniz. Tek fark; farenizi ve klavyenizi kullanarak her şeyi daha rahat yönetebilmenizdir.
 
Dosyaları bilgisayarınıza aktarmanızı sağlar

Dosyaları ve uygulamaları daha pürüzsüz yönetmenin yanı sıra, metinlerinizi ve dosyalarınızı PC'nizle Samsung cihazınız arasında paylaşabilirsiniz. Birkaç saniye basılı tutarak aktarmak istediğiniz dosyaları seçip bilgisayarınızın masaüstüne sürükle bırak yöntemiyle gönderebilirsiniz.  Aynı anda birden fazla dosya aktarmak istiyorsanız, bekletme işlemini tekrarlayarak hepsini seçebilirsiniz.

Dikkat çekici bir diğer özellik ise bilgisayarınızda yanıtladığınız e-postalara yada metinlere ek ekleyebilmenize olanak sağlıyor olmasıdır. Son olarak, önemli değil ama yardımcı program sayesinde henüz mobil olmayan çeşitli oyunlar da dahil olmak üzere, mobil cihazlar için olan çeşitli uygulamalara erişebilirsiniz.  

Samsung kullanıcıları için kullanışlı bir uygulama olup verileri yönetmek için iyi bir program istiyorsanız SideSync'i denemeyi düşünmelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Cep Telefonu Programları
VERSIYON
4.7.0.84
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
9,688
HEMEN İNDİR (46.2 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 3 Ortalama Puan: 4.7
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?