MiniTool Mobile Recovery for Android

MiniTool Mobile Recovery for Android

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Dosya Kurtarma Programı

MiniTool Mobile Recovery for Android ile dosyalarınızı geri getirin.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan MiniTool Mobile Recovery for Android programı sayesinde Android cihazınızın dahili belleğinden hemde SD kartından dosya kurtarma işini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Veri kaybının sebebi ne olursa olsun, Android için MiniTool Mobil Kurtarma bunu kurtarabilir. Araç dahili belleği ve SD kartı desteklemektedir. Kaybettiğiniz verilerin dahili bellekte veya SD kartta olup olmadığı önemli değil, bu araç onu kurtaracaktır.

Program, Android cihazlarından veri kurtarma üzerine odaklanmıştır. Kaybedilen, silinen ve bozuk verilerinizi Android aygıtlarınızdan kolayca kurtarabilirsiniz. Android cihazınzıda silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir dosya kurtarma programı olup fotoğraflar, uygulamalar, videolar, ses dosyaları, WhatsApp ekleri, mesajlar, WhatsApp yazışmaları, rehber, döküman verileri, çağrı geçmişi gibi verileri kurtarabilirsiniz. 

Android cihazınızda yer alan dosyaları kurtarabilen MiniTool Mobile Recovery for Android programını kullanarak kaybolan yanlışlıkla silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Cep Telefonu Programları
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,423
HEMEN İNDİR (55.69 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?