Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Animal Face

reklam

Fotoğraflara Hayvan Kafası Ekleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Eğlenceli yaratıcı montajlar yapmaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir fotoğraf montajlama uygulamasıdır. Benzerlerine göre farklı bir yapıya sahip olan Animal Face uygulamasıyla fotoğraflarınıza hayvan kafası ekliyorsunuz. Kafanızın yerine hayvan kafası ekleyerek ne kadar etkileyici fotoğraflar yapabildiğinizi gördüğünüz zaman sizde inanamayacaksınız. Arkadaşlarınıza şaka yapmak yahut eğlenceli fotoğrafların yaratıcısı olmak için kullanabileceğiniz Animal Face  uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanım açısından kolay olduğundan zorlanmayacağınızı düşünüyorum. 

Montajlama işi de düşündüğünüz kadar zor değil. Eklediğiniz hayvan kafası fotoğrafınızla uyumlu değilse birkaç ufak dokunuşla uyumlu hale getirebiliyorsunuz. Maskeleme ve filtreleme özelliklerini kullanarak daha iyi bir görüntü de elde etmeniz mümkün. Çizme ve silgi aracı ile eklemiş olduğunuz kafayı güzel bir şekilde yerleştirebildiğinizi gördüğünüz zaman sizde mutlu olacaksınız. 

Fotoğraflarınızda farklı bir etki yaratmak istiyorsanız hayvan kafası eklemeyi deneyebilirsiniz. Animal Face uygulamasını iPhone ve iPad cihazınıza yükleyerek birbirinden eğlenceli fotoğrafların yaratıcısı siz olabilirsiniz.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0
BOYUT
177 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
874
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.