Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

BBTAN

reklam

iPhone ve iPad için Tuğla Kırma Beceri Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

BBTAN ile sizleri zorlu aynı zamanda keyifli anlar bekliyor. Tuğla topları atmak ve kırmak için parmağınızı aşağı kaydırmanız gerekiyor. Basit ancak bir o kadar zor olan bağımlılık yapıcı bir oyundur. Oyunun kontrol sistemi de oldukça basit. Tek yapmanız gereken şey topu kutucuklara atmak. Ancak bunu da rastgele değil. Kutucukların üzerine rakam yazılı olan kutucukları vurmanız gerekiyor. 

Çoğu kutucuk tek atışta yok olmuyor. Oyun gittikçe zorlaşıyor. İlerledikçe dahada zorlanacağınız bir oyun olup kutucuklarla dolu bir tabloyla karşılaştığımızda oyuna ne yazık ki veda ediyoruz. Her yaştan iOS kullanıcısının severek oynadığı bir oyun olup açıları çok iyi bir şekilde ayarlayıp atmanız gereken BBTAN oyununda son dokunuştan sonra topun düşeceği noktayı hesaba katmamız gerekiyor. 

Farklı bir tema üzerine kurulu zorlu bir beceri oyunu olup bu tarz oyunları seven kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Sizde iPhone yada iPad cihazlarınızda tuğla kırma oyunu oynamak istiyorsanız BBTAN'ı mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.6
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,443
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.