Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

CSR Racing

reklam

iPhone ve iPad Drag Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

CSR Racing ile keyifli bir drag yarışına ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış CSR Racing oyununda drag türü arabalarla yarışabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan oyun App Store üzerinde en çok indirilenler arasında yer alıyor. Öne çıkan başarılı bir oyun olduğunu söylemek ise mümkün. Çünkü içerisinde yer alan kaliteli ve canlı grafikler bundan başka bir ihtimal vermiyor. 

Nissan, Mini, Ford, Chevrolet, BMW, Audi gibi dünyaca ünlü otomobil markalarına ait lisanslı araçların yer aldığı CSR Racing oyununda bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Yoğun bir mücadelenin yer aldığı CSR Racing oyununda lastikelrden motor parçalarına kadar araçların birçok yerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz. Seçtiğiniz otomobilleri kişiselleştirerek daha keyifli bir deneyim yaşamanız da mümkün.

İçerisinde yer alan bazı özellikler ne yazık ki ücretli olarak sunuluyor. Bunları satın almak zorunda değilsiniz. Oyun deneyiminizi sadece daha iyi hale getirmek istiyorsanız oyun içi satın alma öğelerini kullanmanızı öneriyorum. Eğer sizde konsol kalitesinde bir yarış deneyimi yaşamak istiyorsanız CSR Racing oyununu mutlaka iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.9.0
BOYUT
526 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
780
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.