Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Flappy48

reklam

iPhone ve iPad için Sayı Toplama Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz Flappy48 oyununda sizleri zorlu ve keyifli vakit bekliyor. 

2048 ve Flappy Bird oyunlarının birleştirilmiş olması sonucunda ortaya çıkan Flappy48 oyununu iOS cihazınızda oynayabilirsiniz. 

iPhone ve iPad cihazınıza yükleyebileceğiniz Flappy48 oyununu iki popüler oyunun birleşiminden ortaya çıkmış enteresan bir o kadar keyifli bir oyun. Bağımlılık yapan oyun yeni özellikleri ile kullanıcıların hem sinirini bozuyor hemde oynama isteğini arttırıyor. 

Flappy48 oynayışı:
Gelen sayıları bloklardan geçirmeniz gereken oyunda dokunmatik kontroller oldukça basit. Sayıları tam aralıklardan geçirmek için çabalarken keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Oyun basit görünüyor fakat sanıldığı kadar kolay değil. Aynı sayıdaki blokları yan yana getirerek oyun akışına dahil olmanız gerekiyor. 2 ve 2'nin katlarını birleştirmiş olduğunuz Flappy48 oyununda yan yana gelmezse iki blok arka arkaya getirmeniz gerekmektedir. 

Bağımlılık yapıcı düzeyde olan Flappy48 oyununda rakamları klonlardan geçirmeniz gerkeiyor. Biraz dikkat ve biraz öfke oluşturan Flappy48 oyununu iOS işletim sistemli cihazınıza yükleyebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
813
GELİŞTİRİCİ
R L
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.