Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Galaxy on Fire 3: Manticore

reklam

iPhone ve iPad için Türkçe Uzay Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 1 yıl önce , Güncelleme: 1 yıl önce

Uzayın derinliklerine inmeye hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Galaxy on Fire 3: Manticore oyununda gemimize binip uzayın derinliklerine dalıyoruz. Kaliteli öğelerin yer almasına rağmen ücretsiz olarak sunulan oyunda sağlam çatışma mekanikleri yer alıyor. Bununla birlikte RPG öğeleri, uzay ticareti gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Bilim kurgu temalı olup zorlu görevleri yine getirmek için mücadele veriyoruz. Farklı görevleri üstlendiğimiz oyunda güçlü ittifak birlikleriyle aksiyon dolu savaşlata katılabiliyor bunun yanısıra pilotluk becerilerimizi de gösteriyoruz.

Süslenmiş kaliteli grafikleri ve etkileyici atmosferiyle oyun severleri etkileyecek olan Galaxy on Fire 3: Manticore oyununda devasa büyüklükte olan uzay istasyonları arasında ilerlemenin keyfini çıkarıyoruz. Zaman zaman kalkanlarımızı devreye koyarak düşman uzay gemilerine kime saldırdıklarını gösteriyor ve zorlu görevleri yerine getiriyoruz. 

Genel olarak bilim kurgu temalı aksiyon oyunlarını seven iPhone ve iPad kullanıcıların seveceğine inandığım Türkçe dil destekli yenilikçi kontrol sisteminin yer aldığı başarılı bir yapım olduğundan Galaxy on Fire 3: Manticore'u denemelerini öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2.3
BOYUT
1.33 GB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
536
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.