Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Garanti Cep Şubesi

reklam

iPhone ve iPad için Garanti Banka Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Garanti Cep Şubesi uygulamasıyla finansal işlemlerinizin yönetimini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal ve bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış olan uygulama ile para transferlerinizi detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Dönem harcamalarınızı takvim üzerinden yapmanıza imkan sağlayan uygulama bankacılık işlemlerini anında gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. 

Garanti'nin cep şubesini kullanmak için internet yada cep şubesi parolanızın olması gerekiyor. Fakat şifreniz yoksa uygulama üzerinde yer alan parola al'ı tıklayarak kredi kartı veya paracard numanızla parola alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Cep şubesiyle yapabilecekleriniz arasında fatura, kredi kartı borç ödeme, şans oyunları, SGK işlemleri, senet işlemleri, trafik para ceazı, HGS/OGS işlemleri, GSM TL yükleme, iTunes Kod gibi durumlar yer almaktadır. Eğer sizde Garanti müşterisiyseniz ve finansal işlemlerinizi yönetmek istiyorsanız Garanti Cep Şubesi uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.7
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,411
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.