Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Modern Combat 4: Zero Hour

reklam

İOS İçin Modern Combat 4: Zero Hour Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

İOS  işletim sistemine sahip olan cihazlar için hazırlanmış olan oyun ile online bir şekilde dilerseniz arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. İOS işletim sistemli olan cihazlar için hazırlanmış olan Modern Combat 4: Zero Hour oyunu ile aksiyon dolu vakit sizi bekliyor. Google Play üzerinde yerini almış olan Modern Combat oyununun son serisidir. Yaklaşık bir yıl boyunca oyun üzerinde çalıştığını belirtmekte olan firma iyi bir iş çıkarmış diyebilirim. 

 
FPS oyunları arasında oldukça kaliteli olan oyun yeni bir taktik sistemi bulundurmakta. Diğer oyunlara göre daha çekici bir hal alan oyun dünyanın heryerinden gelen ve geçen görevler sonrasında dünya liderleri kurtarılmaya çalışılırken söz konusu yenilikleri görmekte mümkün. 
 
Çoklu oyuncu seçeneği ile Gameloft hesabınız üzerinde rastgele yada arkadaşlarınızla oyun görevlerini birlikte kazanmak için mücadeleye başlayabilirsiniz.
 
Gereksinimler: iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil), iPad 2 Wi-Fi, Wi-Fi + 3G iPad 2, iPad (3. nesil), iPad ile uyumlu Wi- Fi + 4G, iPad (4. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (4. nesil), iPad Mini ve iPad Mini Wi-Fi + Hücresel. IOS 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.
 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.1.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
938
GELİŞTİRİCİ
Gameloft
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.