Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Photo Collage Editor +

reklam

iOS için Fotoğraflardan Kolaj Yapma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

İçerisinde onlarca birbirinden güzel hazır şablon içeren başarılı bir kolaj uygulamasını denemeye hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Photo Collage Editor + uygulamasıyla fotoğraflarınızı kolay bir şekilde birleştirebilirsiniz. Her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir basit kullanımlı bir kolaj yapma uygulamasıdır. Bünyesinde 120'den fazla seçimin yer aldığı uygulama aracılığıyla fotoğraflarınız filtreler vermeniz de mümkün.

Hazırlamış olduğunuz kolaj fotoğrafını dilerseniz sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Arka planlar, çerçeveler, eğlenceli çıkartmalar ve metin yazısı eklemek için çeşitli düzenleme araçlarını bulunduran Photo Collage Editor + uygulaması işini iyi bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Bu nedenle iyi görünümlü fotoğraflara sahip olabiliyorsunuz.

Birden fazla hoşunuza giden fotoğraf var ancak hepsini tek bir karede görüntülemek istiyorsanız mutlaka kolaj yapmanız gerekiyor. Photo Collage Editor + uygulaması da bu amaçla hazırlanmış ve ek özellikler barındırıyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Eğer sizde fotoğraflarınızdan muhteşem kolajlar yapmak istiyorsanız mutlaka Photo Collage Editor + uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.5
BOYUT
57 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
778
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.