Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Photo Collage Editor +
Android için Fotoğraflardan Kolaj Yapma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Sevdiğiniz tüm fotoğrafları bir arada görüntülemeye ne dersiniz?
Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Photo Collage Editor + uygulamasıyla sevdiğiniz fotoğrafları bir araya getirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir kolaj hazırlama uygulaması olup profesyonel görünümlü fotoğraflar elde etmenize imkan sağlıyor olmasıyla ön plana çıkıyor.

Uygulamanın en güzel yanı ise içerisinde hazır temalar bulunduruyor olmasıdır. Fonda kalacak olan fotoğrafı istediğiniz gibi seçmenize imkan sağlıyor. 

Birbirinden güzel onlarca hazır şablon içermektedir. Bu nedenle uygulama içerisinde elbette hoşunuza giden bir şablon karşınıza çıkacaktır. Gerçi seçenek bol olduğu için kafanız karışabilir. Fotoğrafları içeri aktardıktan sonra istediğiniz gibi yerleşimini sağlayabilirsiniz. 

Ayrıca uygulama içerisinde eğlenceli çıkartmalar, arka planlar, çerçeveler, metin eklemek için çeşitli fotoğraf düzenleme araçlarını bulundurmaktadır. 120'den fazla seçimin sizlere sunulduğu uygulamada inanılmaz fx filtreleri bulunmaktadır. Düzenlemiş olduğunuz fotoğrafı sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşmanız da mümkün.

Sezgisel bir arayüze sahip olmasıyla ön plana çıkan Photo Collage Editor + uygulaması piyasanın en iyilerinden biri olduğundan gönül rahatlığıyla kullanmanızı tavsiye ediyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.15
BOYUT
Cihaza göre değişir
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,807
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.