Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Photo Editor Lidow Sweet Cam
Android için Profesyonel Fotoğraf Düzenleyici

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Profesyonel bir fotoğraf editörüne ne dersiniz?

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Photo Editor Lidow Sweet Cam uygulamasıyla fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Elinizde bulunan fotoğrafları farklı bir hale getirmek istiyorsanız bu uygulama size yardımcı olacaktır. Profesyonel bir fotoğraf editörü olup yeni başlayanlardan profesyonellere kadar herkesi memnun edecektir.

Facebook ve Instagram için sunulan Photo Editor Lidow Sweet Cam uygulamasıyla arkası bulanık fotoğraflar yapabilirsiniz. Şekilli kırpma ile ön plana çıkan uygulama istediğiniz kareye bunu sıkıştırmanıza olanak sağlamaktadır. Renk sıçrama, kolaj, ayna gibi fotoğrafçılık için istediğiniz herşeyi bünyesinde bulunduran iyi bir fotoğraf düzenleyicisidir. 

Android cihazınızda profesyonel bir fotoğrafçılık deneyimi sunan uygulama herkesi tatmin edecek özelliklere sahiptir. Çeşitli efekt ve filtrelemeleri kullanabilirsiniz. Fotoğrafınızdaki ışık dengesini ayarlamanıza olanak sağlayan uygulama ile düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları hızlı bir şekilde kaydedip sosyal medya hesaplarınız üzerinde paylaşabilirsiniz. Eğer sizde farklı bir fotoğrafçılık uygulamasına gerek duyuyorsanız mutlaka Photo Editor Lidow Sweet Cam uygulamasını Android cihazınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,167
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.