Gallery

Gallery

Son Güncelleme: 2 yıl önce

Android için Alternatif Galeri

Android cihazlarınızda alternatif amaçlı kullanabileceğiniz iyi bir galeri yönetim uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama tam bir kişiselleştirme sunmaktadır. Bütün fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde görüntülemenize imkan sağlayan iyi bir galeri uyglamasıdır. Sizin için fotoğrafları kolay bir şekilde organize etmektedir. Otomatik oalylar, tarih ve saat konuma göre fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenleyebilir. Klasik bir arayüze sahiptir. Kaygan galeri görünümü sunmaktadır. 

Kolaj için görünümü kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Galerinizde bulunan fotoğrafları ve videoları hızlı bir şekilde paylaşmanıza imkan sağlar. WhatsApp, Facebook, Google+, Line, Instagram gibi sosyal ağları desteklemektedir. Hızlı ve olay bir şekilde anında Facebook albümü oluşturmak için iyi bir yoldur. Gülümseyen yüzler, fotoğraf galerisindeki iyi fotoğrafları vurgulamaktadır. Kişiselleştirilmiş bir galeri oluşturabilirsiniz. 

Güvenli bir şekilde tüm fotoğraflarızı ve videolarınızı tutmanıza yardımcı olur. Android Wear desteği bulundurmaktadır. Eğer sizin için gizlilik önemliyse tercihiniz Gallery'dan yana olmalı. Çünkü seçtiğiniz fotoğraf ve videoları güvenli sunuculara yüklemektedir. Sizde Android cihazınızda alternatif iyi bir galeri yönetim uygulamasına gerek duyuyorsanız Gallery'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
3.4.5.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,738
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?