PhotoSuite 4 Free

PhotoSuite 4 Free

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Fotoğraf Manipülasyon Düzenleme Uygulaması

Eğlenceli bir fotoğraf düzenleme uygulamasına ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir uygulama olup farklı özelliklere sahiptir. Kolay güçlü bir fotoğraf düzenleme uygulaması olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğlenceli resim efektleri bulunduran uygulama gelişmiş fotoğraf sanatı araçlarıyla sanatsal fotoğraflar elde etmenize olanak sağlamaktadır. 

Katmanlar, maskeler gibi karmaşık nesne seçimleriyle karşımıza çıkan PhotoSuite 4 Free uygulamasıyla bulut depolama hesaplarında ve sosyal ağlarda tam çözünürlükte fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı geliştirmenize, doygunluk ve parlaklık ayarını geniş bir yelpazede geliştirmenize imkan sağlamaktadır. Çeşitli fırçalar ile fotoğraflarınızı farklı bir hala getirebilirsiniz. 

Metin tabanlı grafik ve serbest çizim ile kolay kullanım sunmaktadır. Tek bir parmak hareketiyle çalışmalarınıza tuval olarak yerleştirebilirsiniz. Flip katman için sürükle bırak dönüşümlerini destekleyen PhotoSuite 4 Free uygulamasını Android cihazınızda kullanarak fotoğraflarınızı daha güzel hale getirebileceğiniz için denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
4.3.688
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,243
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?