Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PhotoSuite 4 Free
Android için Fotoğraf Manipülasyon Düzenleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Eğlenceli bir fotoğraf düzenleme uygulamasına ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir uygulama olup farklı özelliklere sahiptir. Kolay güçlü bir fotoğraf düzenleme uygulaması olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğlenceli resim efektleri bulunduran uygulama gelişmiş fotoğraf sanatı araçlarıyla sanatsal fotoğraflar elde etmenize olanak sağlamaktadır. 

Katmanlar, maskeler gibi karmaşık nesne seçimleriyle karşımıza çıkan PhotoSuite 4 Free uygulamasıyla bulut depolama hesaplarında ve sosyal ağlarda tam çözünürlükte fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı geliştirmenize, doygunluk ve parlaklık ayarını geniş bir yelpazede geliştirmenize imkan sağlamaktadır. Çeşitli fırçalar ile fotoğraflarınızı farklı bir hala getirebilirsiniz. 

Metin tabanlı grafik ve serbest çizim ile kolay kullanım sunmaktadır. Tek bir parmak hareketiyle çalışmalarınıza tuval olarak yerleştirebilirsiniz. Flip katman için sürükle bırak dönüşümlerini destekleyen PhotoSuite 4 Free uygulamasını Android cihazınızda kullanarak fotoğraflarınızı daha güzel hale getirebileceğiniz için denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.3.688
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,061
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.