Google Street View

Google Street View

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için 360 Derece Fotoğraf Çekme Uygulaması

Android cihazınızda 360 derecelik fotoğraflar çekmeye ve görüntülemeye ne dersiniz?

Dünyadaki önemli noktaları ve doğa harikalarını keşfetmenize olanak sağlayan uygulama müze, arena, restoran, küçük ölçekli işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz görmek istediğiniz yerleri sokak sokak dolaşmanıza yardımcı olan uygulama ile dilerseniz panoramalar oluşturabiliyor ve kendi Street View deneyiminizi yayınlayabiliyorsunuz.

Street View ile 360 derecelik fotoğraf nasıl çekilir?

Kolay bir şekilde 360 derecelik fotoğraf çekimi yapmak için cihazınızın kamerasını kullanmanız yeterli olacaktır. Turuncu bölgeye doğru cihazı hareket ettirmeniz sonucunda otomatik olarak fotoğraflar çekilecektir. Deklanşöre basmanıza gerek kalmayacaktır. Turuncu noktaların izinden gittiğiniz zaman fotoğraflar otomatik olarak birleşmeye başlayacaktır.

Google'un yeni özel koleksiyonuna göz atmanıza imkan sağlayan Google Street genel anlamda başarılı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. 360 derecelik fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşabiliyor ve keşfet bölümünden diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu katkıda bulundukları görsellere göz atabilirsiniz.

Küresel fotoğraflar çekmek için ekstra bir kameraya ihtiyacınız yok. Eğer sizde telefonunuzun kamerasını kullanarak 360 derecelik fotoğraflar çekmek yahut sokak sokak dolaşabileceğiniz başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız mutlaka tercihiniz Google Street View olmalıdır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,996
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?