Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Pixel Gun 3D

reklam

iPhone ve iPad İçin Online FPS Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Özellikle bilgisayar oyunları için Minecraft türüne benzer oyunları çok görüyoruz. Sadece bilgisayar kullanıcıları değil artık iPhone ve iPad kullanıcıları da Pixel Gun 3D oyunu ile aksiyon dolu anlar yaşayabilecek. 

Minimalistik grafiklere sahip olan oyunda farklı bir atmosferle karşılaşıyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan Pixel Gun 3D oyunun içerisinde dilerseniz tek kişilik oyuncu moduyla oynayın dilerseniz de çok oyunculu oyun modunu seçerek oynayın. FPS oyunlarına alışkın olan kişilerin hızlı bir şekilde kapacağı bir oyun olup standartlara uygun bir profile sahip olabilecek güze bir çeşitlilik bulunduruyor. 

Çok oyunculu oynamak isteyenleri bekleyen oyun modunda 10 kişinin bir araya geldiğini görüyoruz. Pixel Gun 3D oyununa ayrı bir renk karan çeşit çeşit haritalar yer almakta ve bu modda herkes herkesi vurmanın peşinde. 

iPhone ve iPad cihazınızda oynayabileceğiniz Pixel Gun 3D oyununda tek kişilik senaryo modunda ise sizleri görevler bekliyor. Aman ha.. Bu görevleri hafife almayın. Hafife alınacak türden görevler verilmiyor.. Zombilerin kalabalıklarının tamamını yok etmeniz gereken Pixel Gun 3D oyununda düşmanlar size bunların bedelini ödetmek için çok tehlikeli geliyor. Tüm zombileri temizlemeyi başardığınızda büyük ve gaddar zombiler ile baş etmeniz gerekiyor. 

iPhone ve iPad cihazınızda oynayabileceğiniz başarılı bir online FPS oyunudur. Eğer sizde aksiyon dolu bu oyunun deneyimine varmak istiyorsanız App Store'dan Pixel Gun 3D oyununu ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
9.1.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,190
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.