Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Racing in City

reklam

iPhone ve iPad için Şehir İçinde Araba Sürme Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Racing in City ile keyifli bir yarış deneyimine ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Racing in City oyununda şehir trafiğinde kaza yapmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Oyun boyunca tek amacımız bu ancak bu o kadar da kolay olmayabiliyor. Bu oyunda yüksek hız yapıp diğer yakın arabalara yakın geçerek aynı zamanda kazasız bir şekilde ilerleyerek daha çok puan elde edebilirsiniz. 

Şehir içinde trafik kurallarının yer aldığı oyunda gerçek hayatta araba sürüyor gibi hissedeceksiniz. Araç hız göstergesi aynı zamanda arabanın iç dizaynı gerçek hayattan esinlenerek hazırlanılmıştır. Devir saati göstergesi, hız göstergesi ve diğer araç içi göstergeleri ile gerçekçi bir hava bulunduruyor. Araba sürme oyunlarını seven iPhone ve iPad kullanıcılarının seveceğine inandığım Racing in City oyununda FPS kamera modu dışında 2 farklı kontrol seçeneği yer alıyor. 

3 araçtan istediğinizi seçebilir ve direksiyonun başına geçerek şehir içerisinde araba sürme deneyimini hızlı bir şekilde yaşayabilirsiniz. Oyunda diğer yarışçılarla skorlarınızı karşılaştırmanız da mümkün. Bu sayede iyi bir rekabet ortamıyla oyun deneyiminiz daha iyi hale gelecektir. Liderlik tablosunda dünyada kaçıncı yarışçı olduğunuzu da öğrenebilirsiniz. Sonuç olarak başarılı bir yarış oyunu olup iPhone ve iPad kullanıcılarının denemesini öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,404
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.