Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Retro Kolaj Fotoğraf Editörü

reklam

iPhone ve iPad için Fotoğraf Kolaj Efekt Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Retro Kolaj Fotoğraf Editörü uygulamasıyla birbirinden güzel retro filtrelerle kolaj hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup hazırlamış olduğunuz fotoğrafları hızlı bir şekilde Instagram, Twitter, Tumblr, Flickr ve diğer ağlarda paylaşmanıza izin sağlamaktadır.  

Kullanım açısından kolay olduğu için düzenleme bilgisi olmayan kullanıcılar dahi rahatlıkla kullanabilir. Tek yapmanız gereken şey çerçeve seçmek, fotoğraf eklemek ve düzenlemek. Fotoğrafın istediğiniz kısımlarını çerçevenin içine yerleştirmeniz gerekmektedir. Fotoğrafları kolay bir şeklde düzenleyebilir, filtreler uygulayabilir, efektler ve çıkartmalar ile başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. 

İçerisinde yer alan filtreler sayesinde fotoğraflarınızın görünümünü farklı bir hale getirebilirsiniz. Fotoğraflarda parlaklık ve netlik renk ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Kırmızı göz kaldırma, diş beyazlatma, fotoğraflara yazı ekleme gibi çeşitli düzenleme araçları bulundurmaktadır. Eğer sizde bu tarzda bir düzenleme aynı zamanda kolaj yapma uygulamasına gerek duyuyorsanız Retro Kolaj Fotoğraf Editörü'nü mutlaka İPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,842
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.