Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Rocky

reklam

iPhone ve iPad için Efsanevi Boks Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 1 yıl önce , Güncelleme: 1 yıl önce

Ünlü popüler Rocky'in mobil oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış efsanevi film serisinin oyundur. Efsanevi oyunların yer aldığı Rocky oyununda 37 boksör bulunuyor. Bununla birlikte 4 farklı tier de oyuncuları bekliyor. Ivan Drago, Clubber Lang, Apollo Creed, Rock Balboa gibi efsanevi isimleri bulunduran Rocky oyunu multiplayer olup arkadaşlarınızla iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Boksör ekibinizi yönetebileceğiniz Rocky oyununda güçlü savaşçılarla ilerlemenin keyfin yaşıyoruz. Mücadeleci gerçek oyuncuların yer aldığı Rocky oyununda kavgalar ise oldukça sert oluyor. Dayanıklık, güç, hareketlilik, zeka ve tekniği artırmanıza yardımcı olacak olan Rocky oyununda rakibinizi ezmek için ipucular yer alıyor. Bunlardan yola çıkarak ödüller kazanmaya çalışıyoruz. 

1976 yılında çekilen spor ve drama filmi olan Rocky oyunu artık iPhone ve iPad cihazlarınızda yer alacak. Boks severler için bundan daha güzeli olamazdı herhalde. Eğer sizde efsanevi boksörlerin yer aldığı aksiyonun eksilmediği keyifli bir oyunda yer almak istiyorsanız mutlaka Rocky'e bir şans vermelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.4
BOYUT
320 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
503
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.