Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Vinci

reklam

iOS için Fotoğrafları Sanatsal Yapma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Fotoğraflarınıza birer sanat eserine hızlı bir şekilde dönüştürmeye ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış yapay zekaya sahip Vinci uygulamasıyla fotoğraflarınıza farklı etkiler verebilirsiniz. Fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde düzenlemenize imkan sağlayan başarılı bir uygulama olup sonuçları hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin verdiği gibi film rulonuza kaydetme işini de hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. 

Benzersiz fotoğraf efektlerinin yer aldığı Vinci uygulaması farklı sanat tarzlarını hızlı bir şekilde karşılaştırabilmeniz adına sanatsal filtreler bulundurmaktadır. Biranda popüler hale gelen Prisma'nın alternatifi olarak görülebilecek olan Vinci uygulaması daha hızlı bir şekilde fotoğraflarınıza efekt vermenize imkan sağlıyor. Bildiğiniz üzere Prisma işini ne yazık ki biraz daha uzun sürede tamamlıyor. Ancak Vinci uygulaması direkt olarak efektleri uygulamanıza yardımcı oluyor. 

İddialı bir şekilde giriş yapan Vinci uygulaması sosyal medyada fotoğraf paylaşmadan önce sizlere iyi bir editör olacaktır. Galerinizi daha iyi hale getirmek için kullanabileceğiniz uygulama optimizasyon süresini kısa tuttuğu için kullanıcılar tarafından beğenilecektir. Eğer sizde fotoğraflarınıza sanatsal bir stil vermek istiyorsanız mutlaka Vinci uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.5
BOYUT
27.9 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,153
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.