Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Vinci
Android için Fotoğrafları Sanatsal Yapma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Vinci ile fotoğraflarınıza sanatsal efekt vermeye ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Vinci uygulamasıyla fotoğraflarınızı güzelleştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızı geliştirmenize imkan sağlayan başarılı bir uygulama olup yapı olarak Prisma'ya benzemektedir. Ancak bildiğiniz üzere Prisma'nın fotoğraf düzenleme işi biraz uzun sürebiliyor. Bu nedenle hazırlanmış olan Vinci uygulamasıyla daha hızlı bir şekilde sonuç elde edebilirsiniz. 

Yapay zeka kullanarak fotoğraflarınıza sanatsal stiller vermenize imkan sağlayan uygulama benzersiz efektler  basit adımlarla işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Ünlü ressamların sanatsal tarzını fotoğrafınıza göre analiz edebilen uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Yeni filtrelerin güncelleme yoluyla eklendiği uygulama heyecan verici yeni özelliklerini de yakında duyuracak. 

20'den fazla filtre ile fotoğraflarınızı sanatsal bir hale getirebilirsiniz. İstediğiniz gibi rötuş yapabilir ve farklı sanat stilleri içine resim döndürebilirsiniz. Genel olarak işini iyi bir şekilde gerçekleştiren başarılı bir uygulama olmasının yanısıra hızlı bir şekilde fotoğraflara filtre verebildiğinden Android cihazlarınızda Vinci uygulamasını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.3
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,977
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.