Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Symantec Endpoint Protection

reklam

Sunucu Güvenlik Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Symantec Endpoint Protection, Windows bilgisayarlar için hazırlanmış içerisinde gelişmiş ayarların bulunduğu başarılı bir antivirüs yazılım çözümüdür. 

Tehditlere karşı geniş bir yelpazeye sahip olan program sanal ortamın tehditlerini yakından tanır. Bunlar sisteminize müdahale etmek istediği zaman Symantec Endpoint Protection programı da onlara müdaha eder. 

Sanal altyapılar için geliştirilmiş başarılı bir program olup güvenli bir ortama kavuşmanıza yardımcı olur. internette hemen hemen her bilinen uygulamanın güvenlik derelendirmesine göz atabilirsiniz. Bunların içerisinde yer alan teknolojilerden nasibini almış başarılı bir program olup kullanıcı dostu olmasıyla ön plana çıkıyor. 

Rastgele paylaşılan tarama önbelleğini korumanıza ve çevirimdışı görüntüleri taramanızın yanısıra özel fonksiyonlar da bulundurmaktadır. Bilgisayar kaynaklarını ılımlı bir şekilde kullanan Symantec Endpoint Protection programı aynı zamanda iyi bir kurtarma aracıdır. Birkez oluşturulan önyüklemesi olan CD ve USB belleklerden kolay bir şekilde virüsleri çıkarmaktadır. Sunucularda güvenlik sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Program mesajlaşma uygulamaları için görülmeyen tehlikeleri bulur. Bilgisayarınzın kontrolünü elinize almanıza, ağ güvenliğini sağlamanıza, saldırıları önlemenize ve daha birçok işlemi yapabilen Symantec Endpoint Protection programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
12.1.7061.6600
BOYUT
426.15 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,204
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.