SPAMfighter Standard indir
SPAMfighter Standard

SPAMfighter Standard indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

E-posta Spam Filtreleme Programı

Kamuya açık çeşitli spam filtreleme yazılım çözümleri var ancak SPAMfighter Standart programı gelen kutunuzdan istenmeyen ve istenmeyen e-postaları azaltmak için tasarlanmıştır. En eksiksiz ve güvenilir anti-spam ve anti-phishing koruması araçlarından birini sunan program engelleme teknolojisini içerisinde bulunduraran spam olanları belirleyip gerçek zamanlı olarak e-posta hesabınızı koruyabilmektedir.

Bilgisayarınızı güvende tutmak ve hırsızlık girişimlerinden kurtarmak için kullanabileceğiniz program her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Kullanıcılar aynı zamanda hassasiyeti seçerek uygulamanın davranışını yapılandırabilir. Spam klasörlerini yönetmenizi sağlayan  Outlook Express, Windows Mail, Windows Live Mail, Mozilla Thunderbird  gibi en popüler e-posta istemcileri bazılarıyla entegre olur.

'Beyaz liste' adreslerini veya yanlış 'Spam' klasörüne yeniden yönlendirilir etki içerir ise Kara liste, sen e-posta almak istemediğiniz etki alanları veya IP adresleri için oluşturulabilir.

Bu uygulama size istenmeyen kötüye rapor imkanı getirmenin dışında büyük avantajlarından biride bunun gibi bir güçlü spam topluluğu olan spam rapor veya phishing mesajları otomatik olarak tanınıyor olmasıdır. Böylece her üye için filtreleme daha kolay gerçekleşir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
7.6.131
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,610
HEMEN İNDİR (23.5 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?