Cybereason RansomFree indir
Cybereason RansomFree

Cybereason RansomFree indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Fidye Virüsünden Kurtulma Programı

Yanınızda hiçbir işlem veya yapılandırma gerektirmeyen bu uygulamaya geçerek bilgisayarınızı fidye saldırılarına karşı koruyun. İnternet'e bağlı bir bilgisayarınız varsa muhtemelen her köşede saklanan tehlikeler ve riskleri duymuşsunuzdur muhtemelen fidye yazılımının bu türevlerin en tehlikesi olduğunu biliyorsunudur. 

Neyse ki Cybereason RansomFree programı var.  Fidye yazılımların bulaşmasına engellemek veya dosyaları ransomware şifrelemesinden kurtarmak için çeşitli yazılım çözümleri bünyesinde bulundurmaktadır. 

Fidye gibi önemli tür saldırıları önlemek ve etkilerini tersinebilmek için öğrenebildiğiniz için, fidye saldırılarının mod operasyonlarını anlamak adına büyük yarar sağlayabilir. Ransomware, bilgisayarınızdaki kullanışlı olabilecek çeşitli belgeleri hedefleyen, onları şifreleyen ve fidye talep eden bir saldırı türüdür. Genellikle, işletim sistemi hedefler arasında değildir, çünkü saldırgan fidye ödemenizi istiyor ve ödeme yapıldıktan sonra dosyalarınızı alacağınızı size garanti altına almaya çalışıyor.

Bilgisayarınızı etkin bir şekilde korur

Esasen, çoğu ransomware kaldırma aracı dosyalarınızı kurtarmanıza odaklanmıştır. Bununla birlikte, Cybereason RansomFree, diğer benzer yazılımların aksine, gerçek zamanlı koruma sağlar. Bu nedenle, bilgisayar etkin saldırılara karşı korunmaktadır.

Koruma durumu, programın ana penceresinde görüntülenir; bu da, yalnızca yerel sürücülerin, fidye saldırılarına karşı değil, aynı zamanda ağ sürücüleri tarafından korunulduğunun anlamına gelir. Bu uygulama aynı zamanda birkaç özel hazırlanmış belge oluşturur ve bunları bilgisayarınızdaki çeşitli yerlere yerleştirerek size daha yüksek düzeyde bir koruma sunar. Bu dosyaları güvenle ihmal edebilmenize rağmen bunları silmeye karar verirseniz, bir fidye önleme aracı olarak uygulamanın verimliliğini olumsuz yönde etkileyebilir.

Kullanışlı fidye önleme aracı

Özetlemek gerekirse Cybereason RansomFree, bilgisayarınızı fidye saldırılarına karşı koruyabilen güvenilir bir uygulamadır. Basit bir arayüz ile gelir ve koruma modülünün verimliliğini artırmak için bilgisayarınızdaki çeşitli yerlerde birkaç dosya oluşturur.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
2.2.6.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,575
HEMEN İNDİR (4.2 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?