Zemana AntiLogger indir
Zemana AntiLogger

Zemana AntiLogger indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Gelişmiş Güvenlik Programı

Zemana AntiLogger özellikle bilgi hırsızlığını önlemek için geliştirilen, kullanıcıları korumak için tasarlanmış güçlü bir güvenlik araçları paketi sağlayan bir yazılım çözümüdür. Sisteminizde olabilecek kötü amaçlı yazılımları bulmanıza yardımcı olur. 

Bir güvenlik uygulaması olsa da, bu bir antivirüs değildir, ancak bir bilgisayar için en gelişmiş savunmayı sağlamak için böyle bir program kullanılabilir. Windows'u yavaşlatmadan ve daha da önemlisi, sisteme kurulmuş olabilecek diğer güvenlik araçlarının etkinliğini etkilemeksizin keyloggers, ekran, web kamerası ve pano kayıt cihazlarını algılayabiliyor. 

Zemana AntiLogger, bilgisayarı çok çeşitli bilgisayar kaydedicilere karşı korumak için birçok özel araç içerir, aynı zamanda gerçek zamanlı koruma için gelişmiş 'Sistem Savunma Modülü' içerir.

Sezgisel ve kullanımı kolay 
Arabirim oldukça basittir ve bir güvenlik aracı olmasına rağmen tüm özellikler oldukça anlaşılır bir şekilde dizayn edilmiştir. Ayarlar menüsü, kullanıcıların güvenlik seçeneklerini ve uygulamanın güncelleme alma şeklini kişiselleştirmelerine olanak tanıyan bölümdür. 

Ayrıca program bilgisayar becerisine sahip olmayan kullanıcılarına bile hitap etmektedir. Program bilgisayarın varolan akışını bozmaz. Zemana AntiLogger, bilgisayar kaynaklarına çok az ışık tutuyor ve pek çok güvenlik çözümü ile güçlerini birleştiriyor. 

Özetlemek gerekirse Zemana AntiLogger, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korumak için bulmaca eksik parçası gibi görünüyor. Güçlü bir antivirüs ve güvenlik duvarı tarafından tamamlanmış bir sistemin güvenliğini sağlamak Windows bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
2.72.204.388
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,505
HEMEN İNDİR (5.51 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?