Avira Free Software Updater

Avira Free Software Updater indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Bilgisayardaki Programları Güncelleme Aracı

Avira Free Software Updater ile yazılımlarınızı güncelleyin.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Avira Free Software Updater programı sayesinde bilgisayarınızda yer alan yazılımların güncel olup olmadığını kolay bir şekilde denetleyebilir bununla birlikte onları güncelleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan progrmaları tek tek güncelleyemiyor ve bu dertten kurtulmak istiyorsanız Avira Free Software Updater programı bu sorununuzu çözecektir. 

Ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilir aynı zamanda sisteminizin güvenliğini de sağlayabilirsiniz. Güncellemelleri yapılmamış yazılımlar güvenlik açıklarına sahip olabiliyor beraberinde bu açıklardan faydalanan virüsler bilgisayarınıza sızarak kişisel bilgilerinizi çalabiliyor. 

Güncellenmemiş bir yazılım sisteminizin performansını aşağı çekebilir. Avira Free Software Updater programı bu tarz problemleri de ortadan kaldırmış oluyor. Yapmış olduğu tek şey temel olarak bilgisayarınızda bulunan programları tarıyor, tespit ediyor ardından bu programların en güncel sürümlere sahip olup olmadığını da denetliyor. 

Güncelleme gerektiren yazılımları güncelleyebilmeniz adına üreticilerin internet sitesinden elde edilen güvenli bağlantılar sunuyor olup Avira Free Software Updater programı aynı zamanda bilgisayarınızdaki bir programı güncellemeye ihtiyaç duyduğunda da uyarı bildirisi yapıyor. Eğer sizde bilgisayarınızdaki yazılımları güncellemek istiyorsanız mutlaka Avira Free Software Updater programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
7,911
HEMEN İNDİR (4.58 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?